Megyei bajnok a Bocskai fiú kosárlabda csapata
Ma 2024. 4. 19, péntek, Emma napja van.
Holnap Konrád, Tivadar napja lesz.
Az általad nézett oldal: Címlap Az iskoláról Aktuális Megyei bajnok a Bocskai fiú kosárlabda csapata

Az idei tanévben is megrendezésre került az V. korcsoportos megyei fiú kosárlabda bajnokság. 9 csapat nevezett, melyek 3 csoportban, oda-visszavágós rendszerben versenyeztek. A mieink a Fáy és a Fényi csapatával került egy csoportba, ahonnan veretlenül került a megyei döntőbe.
A négy csapat részvételével 2017.05.30-án rendezték a négyes döntőt a Diósgyőri Gimnáziumban, ahol a házigazdák mellett a Herman Ottó Gimnázium és a Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium versenyzett iskolánk csapatával.
Első meccsünket a Herman csapatával játszottuk, ahol nagyarányú (10-60-as) győzelmet arattunk. A döntőben az idei legnagyobb riválissal a Fényi csapatával nagyot küzdve nyertünk 60 – 52-re, így megyei bajnokként zártuk a szezont.
Gratulálok a fiúknak a győzelemhez, és köszönöm nekik az egész éves kitartó munkájukat.

A képen balról jobbra:
Álló sor: Endrész Tamás(edző), Szepesi Péter, Asszú Áron, Varga Dávid, Géczi Márkó,
Alsó sor: Sándor Bence, Vecser Milán, Csáki Gergő, Meczó Kristóf.