Továbbtanulóink névsora 2010
Ma 2017. 9. 21, csütörtök, Máté napja van.
Holnap Móric napja lesz.
Az általad nézett oldal: Címlap Az iskoláról Az iskola jelene Továbbtanulás
Továbbtanulóink névsora 2010
12.A osztály
Balogh Nikolett Miskolci Egyetem - Bölcsészkar - titkárságvezető
Berzeviczi Barbara Miskolci Egyetem -Közgazdasági kar - gazdálkodási és menedzsment
Bíró Ilona Glória Eötvös Lóránd Tudományegyetem - anglisztika
Drofti Eszter Debreceni Egyetem - jogtudomány
Egeli Dalma Debreceni Egyetem - orvosi diagnosztika
Hrubi Zita Budapesti Corvinus Egyetem - kereskedelmi marketing
Hubay Hanga Budapesti Gazdasági Főiskola - gazdálkodási és menedzsment
Hubay Máté Miskolci Egyetem - Comenius Tanítóképző Főiskola kar Sárospatak
Jacsó Zoárd Miskolci Egyetem - Bölcsészkar - antropológia
Jesztrebszki Anikó Kossuth Lajos Tudományegyetem Debrecen - pedagógia
Karnizs Viktória Budapesti Corvinus Egyetem - élelmiszeripari mérnök
Kelemen Eszter Budapesti Corvinus Egyetem - gazdálkodási és menedzsment
Klenyár Renáta Budapesti Corvinus Egyetem - nemzetközi gazdálkodás
Kosztán Vivien Debreceni Egyetem - földtudományi szak
Kubák Ákos Budapesti Műszaki Főiskola - gépészmérnök
Máté Bence Miskolci Egyetem - gépészmérnök
Mihalik Judit Debreceni Egyetem - földtudományi szak
Nemes Melinda Székesfehérvár - légiutaskísérő
Orosz Ákos Széchenyi István Egyetem Győr - vasútmérnök
Pauleczki Enikő Miskolci Egyetem - orvosi laboratórium és képalkotó dignosztikai analitikus
Pócs Bettina Miskolci Egyetem - Gazdaságtudományi kar - gazdálkodási és menedzsment
Pocsai Petra Debreceni Egyetem - Közgazdasági kar - gazdálkodási és menedzsment
Répási Ágnes Miskolci Egyetem - Állam- és jogtudományi kar - igazgatásszervező
Sóvári Ákos Debreceni Egyetem - jogtudomány
Spisák Petra Debreceni Egyetem - Műszaki kar - környezetmérnök
Szabó Evelin Budapesti Gazdasági Főiskola - turizmus és vendéglátás
Tamás Gábor Debreceni Egyetem - Bölcsészettudományi kar- anglisztika
Tóth Annabella Eötvös Lóránd Tudományegyetem - gyógypedagógia
Vajda Ádám Miskolci Egyetem - gépészmérnök

12.B osztály
Balogh Sándor Business School - Svájc
Czagány Gábor Miskolci Egyetem - gépészmérnök
Hausel Cintia Miskolci Egyetem - pedagógia
Kovács Anita Miskolci Egyetem - jogász
Losonczki Tamás Debreceni Egyetem - kémia
Szilágyi Máté Miskolci Egyetem - pedagógia
Táncos Zsolt Debreceni Egyetem - történelem
Trestyánszki Nándor Eötvös Lóránd Tudományegyetem - keleti nyelv
Vincze Kornélia Miskolci Egyetem - Comenius Tanítóképző Főiskolai kar

12.C osztály
Bárány Kornélia Eszterházy Károly Főiskola, Eger - szociálpedagógia szak
Bodnár Szimonetta Eszterházy Károly Főiskola, Eger - Gazdaságtudományi kar - turizmus vendéglátás
Fekete Natasa Károli Gáspár Református Egyetem - Bölcsészettudományi Kar - magyar szak
Hajkó Attila Miskolci Egyetem - Bölcsészettudományi kar - történelem szak
Kardos Kitti Debreceni Református Hittudományi Egyetem - teológus-lelkész szak
Kecskés Evelin Miskolci Egyetem - Bölcsészettudományi kar - magyar szak
Tóth Éva Miskolci Egyetem - Bölcsészettudományi kar - magyar szak
Tóth Tímea Nyíregyházi Főiskola - gazdálkodás és menedzsment

12.M osztály
Bodnár Péter Debreceni Egyetem - programtervező
Dombai Soma Debreceni Egyetem - informatika
Juhász Tamás Gábor Miskolci Egyetem - gépészmérnök
Kondrát Tibor Debreceni Egyetem - földrajz szak
Németh Anita Debreceni Egyetem - pénzügy
Németh Gergely Miskolci Egyetem - gazdasági informatikus
Papp Péter Debreceni Egyetem - informatika
Rontó Dániel Miskolci Egyetem - gépészmérnök
Samók Csaba Debreceni Egyetem - kémia
Szilágyi Dávid Debreceni Egyetem - építőmérnök
Tamás Krisztián Miskolci Egyetem - informatika
Ványai Balázs Nyíregyházi Főiskola - informatika
Zelenák Dávid Debreceni Egyetem - építész

12.R osztály
Bálint Zoltán MH Kinizsi Pál Tiszthelyettesi Szakképző Iskola Szentendre
Heffler Vivien Miskolci Egyetem
Komlósi László Eszterházy Károly Főiskola, Eger - testnevelés
Kundrák Ádám Debreceni Egyetem Hulladékgazdálkodási Szak
Rudolf Tamás Általános Vállalkozási Főiskola Nemzetközi Logisztikai Szakügyintéző
Soltész Boglárka ME Comenius Tanítóképző Főiskolai Kar - Csecsemő- és kisgyermek nevelő
Takács László MH Kinizsi Pál Tiszthelyettesi Szakképző Iskola Szentendre

12.H osztály
Árvay Balázs Miskolci Egyetem - turizmus és vendéglátás
Baraté Boglárka Miskolci Egyetem - gépészmérnök
Bató Márk Debreceni Egyetem - műszaki menedzser
Bikki Boglárka Károli Gáspár Református Hittudományi Egyetem: lelkész
Bodor Zoltán Budapesti Műszaki Egyetem - építőmérnök
Dranka Gergő Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem - gépészmérnök
Ekker Róbert Semmelweis Egyetem - fogorvos
Földi Gábor Budapesti Kommunikációs és Üzleti Főiskola- kommunikáció és médiatudomány
Gergely Krisztina Budapesti Gazdasági Főiskola - nemzetközi gazdálkodás
Gergely Vince Budapesti Corvinus Egyetem - szőlész-borász mérnök
Halász Eszter Debreceni Egyetem - szociális munkás
Jakab Anita Miskolci Egyetem - germanisztika
Kocsis Balázs Pécsi Egyetem - biológus
Kun Levente Alex Budapesti Műszaki Egyetem - gépészmérnök
Lénárd Eszter Budapesti Corvinus Egyetem - élelmiszermérnök
Lengyel Laura Debreceni Egyetem - kommunikáció és médiatudomány
Mérész Dániel Budapesti Műszaki Egyetem - mérnök informatikus
Orosz Attila Eszterházy Károly Főiskola - turizmus és vendéglátás
Porkoláb Edit Debreceni Egyetem - genetika növénybiológia
Ringer Bence Zsigmond Király Főiskola - nemzetközi gazdálkodás
Rubi Dalma Debreceni Egyetem - vegyészmérnök
Soltész Tímea Budapesti Corvinus Egyetem - igazgatásszervező
Somosi Alexandra Debreceni Egyetem - vegyészmérnök
Sóvári Fanni Miskolci Egyetem - földrajz szak
Szentléleki Dóra Kodolányi János Főiskola - igazgatásszervezés
Takács Máté Miskolci Egyetem - energetikai mérnök
Tarbaj Ildikó Miskolci Egyetem - jogász
Tatárka Katalin Eötvös Lóránd Tudományegyetem - német szak
Tokár József Debreceni Egyetem - német szak
Tóth Csilla Nyíregyházi Főiskola - kommunikáció és médiatudomány
Tvergyák Vivien Nyíregyházi Főiskola - gazdálkodás és menedzsment
Végh Annamária Budapesti Corvinus Egyetem - kertészmérnök

12.Kg osztály
Fodor Mária DE-BTK andragógia szak
Jeroskovics Virág ME-CTFK Csecsemő és gyermek nevelő gondozó
Kurucz Attila István NYF MMK mezőgazdasági mérnök
Magyar Tibor NYF MMK mezőgazdasági mérnök
Oláh Bettina NYME andragógia szak
Orosz Bianka ME-CTFK tanító