Lezárultak az írásbeli érettségi vizsgák
Ma 2020. 7. 7, kedd, Appolónia napja van.
Holnap Ellák napja lesz.
Az általad nézett oldal: Címlap Az iskoláról Aktuális Lezárultak az írásbeli érettségi vizsgák
Lezárultak az írásbeli érettségi vizsgák

2017. május 22-én a legutolsó érettségi tárgyból is megírták tanulóink az írásbeli érettségi vizsgát. A május 8-12-éig tartó időszakban a mindenki számára kötelező érettségi tantárgyakból (magyar, matematika, történelem, angol nyelv, német nyelv) adtak számot végzőseink a 4 év alatt összerendezett tudásukról. A további napokban a biológia, az ügyviteli alapismeret, informatika, belügyi rendészeti ismeretek, kémia, földrajz és végül a fizika következett: ezeket a tantárgyakat azok a tanulók választották 5. érettségi tárgyként, akiknek a továbbtanulásához vitt pontszámként előírásként szerepel. Középszinten 135 tanuló vizsgázott, míg emelt szinten 24 diákunk bizonyította magasabb szintű tudását. Az írásbeli vizsgák alatt rendellenesség, szabálytalanság nem történt, tanulóink kellő komolysággal használták ki a rendelkezésükre álló időt. A szóbeli vizsgák június 19-én kezdődnek 6 vizsgacsoportban. Bízunk benne, hogy a szóbeli érettségiig hátra lévő időszakot is kellő szorgalommal használják ki tanulóink!