Szalagavatói tánc főpróba
Ma 2020. 7. 7, kedd, Appolónia napja van.
Holnap Ellák napja lesz.
Az általad nézett oldal: Címlap Az iskoláról Aktuális Szalagavatói tánc főpróba
Szalagavatói tánc főpróba

Iskolánkban immár hagyománynak számít, hogy a végzős osztályok a szalagavatói táncokat az iskola tanulóifjúságának is előadják. Ez alkalommal a szalagavató napján az első óra előtt került sor - mintegy főpróbaként - erre a produkcióra.  Mind a 6 végzős osztály lelkesen készült a nagy napra, fellépésüket rengeteg gyakorlás előzte meg, aminek meg is lett az eredménye. A rendész osztályok dinamikus-sportos bemutatója után betekinthettünk egy kis időre a rock-and-roll, a tangó és a keringő világába is. Diákjaink külön erre az alkalomra készített ruhában előadott produkciója mind délelőtt, mind pedig az esti ünnepség keretében hatalmas sikert aratott.