Jelentkezés a felsőoktatási intézményekbe – 2020. február 15.
Ma 2024. 2. 28, szerda, Elemér napja van.
Holnap napja lesz.
Az általad nézett oldal: Címlap Az iskoláról Aktuális Jelentkezés a felsőoktatási intézményekbe – 2020. február 15.

altKedves végzős 12. évfolyamos diákjaink!
2020. február 15-e a felsőoktatási intézményekbe történő jelentkezésetek beadási határideje. Ne feledkezzetek el mindazon információkról, amelyeket a 11-12. évfolyamban szereztetek a továbbtanulással kapcsolatban. Több felsőoktatási intézmény tartott tájékoztatót iskolánkban, ismertetve campusuk kínálatát (Debreceni Egyetem, Miskolci Egyetem, Nyíregyházi Egyetem, Eszterházy Egyetem, Nemzetvédelmi Egyetem stb.) Személyesen találkoztatok volt bocskais diákokkal, akiktől első kézből informálódhattatok. A karrier-nap szintén jó lehetőség volt arra, hogy a munka világába is bepillantsatok. Részt vettetek nyílt napokon, ahol a kiválasztott egyetem hangulatát is megérezhettétek.
És a realitások talaját adta az a tájékoztató, melyet Reményi Szabolcs igazgatóhelyettes tartott, bemutatva a jelentkezés folyamatát és a pontszámítási lehetőségeket. A jelentkezési sorrend felállításakor jól gondoljátok át, hogy mi az, amivel az életben szeretnétek foglalkozni, de azt is, hogy mire vagytok képesek! Az érettségi eredmény ismeretében július 9-éig még van módotok a sorrend megváltoztatására. Kérjük, döntéseteket alapos, felelősségteljes mérlegelés előzze meg!!!