Nyelvvizsgahely lett a Bocskai!
Ma 2024. 6. 13, csütörtök, Antal, Anett napja van.
Holnap Vazul napja lesz.
Az általad nézett oldal: Címlap DExam_vizsga Dexam Nyelvvizsgahely lett a Bocskai!

altA Bocskai István Katolikus Gimnázium és Technikum a 2021/22-es tanévtől a Debreceni Egyetem DExam vizsgaközpontjának akkreditált vizsgahelye lett, így az őszi vizsgaidőszakban már iskolánkban is tehetnek DExam középfokú angol nyelvvizsgát a jelentkezők. Az érdeklődők segítése érdekében 2021. szeptember 16-án DExam próbavizsgát szerveztünk, melyen részt vehettek a gimnázium tanulói. A vizsgán olvasott-és hallott szövegértési feladatok megoldására nyílt lehetőség mintegy negyven diáknak, akik így felmérhették tudásukat, mivel közeledik az első vizsgaalkalom szeptember 23-i jelentkezési határideje. Jelentkezni a www.dexam.hu honlapon van lehetőség, illetve a jelentkezési lap az iskolánk honlapjáról is elérhető. A későbbiekben a szóbeli vizsgarész próbavizsgájának megrendezésére is sor kerül.
Diákjainknak és a vizsgára jelentkezőknek jó felkészülést és sikeres vizsgákat kívánunk!