A Szép Magyar Beszéd verseny iskolai fordulója
Ma 2024. 2. 28, szerda, Elemér napja van.
Holnap napja lesz.
Az általad nézett oldal: Címlap Az iskoláról Aktuális A Szép Magyar Beszéd verseny iskolai fordulója

alt2022. február 1-jén rendeztük meg iskolánkban a Szép Magyar Beszéd verseny helyi fordulóját. 11 tanuló jelentkezett a nagy hagyományokkal rendelkező megmérettetésre. Nehéz volt a zsűri dolga, mert lelkes, valóban színpadra termett tanulók mérték össze felkészültségüket. A verseny I. helyezettje Takács Viktória 9. A osztályos tanuló lett, aki a megyei fordulón képviseli majd iskolánkat. A II. helyezést megosztva adta ki a zsűri, melyet Ficsor Fruzsina és Mezősi Ákos 9. A osztályos tanulók érdemeltek ki. Müller Dorina 9. H osztályos tanuló a III. helyet szerezte meg. A helyezettek felkészítő tanárai Takács Fanni és Gazdóf Miklósné voltak. Szeretettel gratulálunk valamennyi résztvevőnek!

alt

alt

alt