A 4 ill. 6 éves munkánk közös eredménye az érettségi vizsga
Ma 2024. 6. 13, csütörtök, Antal, Anett napja van.
Holnap Vazul napja lesz.
Az általad nézett oldal: Címlap Az iskoláról Aktuális A 4 ill. 6 éves munkánk közös eredménye az érettségi vizsga

altA 2022-es érettségi időszak iskolánkban június 16-án kezdődött, az utolsó osztály június 23-ára „érett” meg. A 4 érettségiző osztályunkban 90 tanuló tett rendes érettségi vizsgát. Egy-egy tantárgyból érettségizett 11 külsős diák, és saját iskolánkból 10-11. évfolyamos diákok is tettek előrehozott érettségi vizsgát, akik szorgalmuk révén eljutottak a 12-es anyag végére. 24 tanuló jutott így törzslap-kivonathoz, amelynek eredménye a rendes érettségi időszakukban kerül majd be a bizonyítványukba. A 4 vizsgacsoportban rendben lezajlott az érettségi vizsga. Örülünk, hogy jól felkészült, tisztelettudó és lelkiismeretes tanulókat engedünk ki az iskola falai közül a „nagybetűs életbe”. Valamennyi vizsgázónknak szívből gratulálunk, további terveik megvalósításához sok sikert kívánunk.

alt

 

alt

 

alt

 

alt